Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Weber je jedničkou u profesionálů v oblasti fasádních systémů

Z výsledků výzkumného projektu Kvalitní stavební materiály, které zaštítila renomovaná výzkumná agentura Nielsen Admosphere vyplývá, že fasádní systémy značky Weber jsou u řemeslníků synonymem vynikající technologie a kvality.

Kvalitu stavebních materiálů hodnotilo napříč 26 kategoriemi více než 700 řemeslníků a zástupců stavebních či realizačních firem. Anketa probíhala v prvním čtvrtletí letošního roku. 

Hodnocení kvality v kategorii Fasádní systémy se zúčastnilo 211 profesionálů z realizačních stavebních firem a řemeslníků. V různých kategoriích uváděli hodnotící profesionálové stavební materiály, se kterými v minulém roce pracovali nejčastěji a následně hodnotili kvalitu těchto materiálů. Poté uvedli nejkvalitnější značku materiálů v jednotlivých kategoriích.

V kategorii Fasádní systémy značka Weber, již druhým rokem obhájila prvenství  ve všech aspektech hodnocení:

  • Používanost, hodnocení kvality a nejhodnotnější značka v oblasti fasádních systémů.
  • Nejvíce používanou značkou fasádních systémů byl Weber s 59% používanosti mezi profesionály.
  • Nejlépe hodnoceným fasádním systémem byl Weber s nejvyšším průměrným hodnocením 8,92 z maximálních 10 bodů.
  • Nejvíce profesionálů (34%) uvedlo jako nejlepší značku fasádních systémů Weber.

Weber je tak nejlepší  v oblasti fasádních systémů a zároveň získal i certifikát TOP QUALITY (značka, která od profesionálů získala výsledné průměrné hodnocení 8 a více bodů).

Kontakt:

divize Weber Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s.

Radiová 3; 102 00 Praha 10

www.weber-terranova.cz

O společnosti:

Weber je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních a zateplovacích systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.